Autobusų bilietai Atgal

Dėl autobusų bilietų užsakymų kreiptis el. paštu info@riaturasplius.lt

 

 

ECOLINES – stambiausias ir labiausiai patyręs tarptautinių pervežimų autobusais Baltijos, Europos ir NVS šalyse operatorius, siūlantis patogias keliones į 21 šalį ir apie 200 miestų.
Mes tapome rinkos lyderiu todėl, kad pažįstame kelius, kuriais važiuojame, o taip pat žinome, ko iš mūsų tikisi keleiviai. Geriausiai mūsų bendrovę apibūdina žemiau nurodytos vertybės.

Patirtis
ECOLINES tarptautinių pervežimų autobusais rinkoje dirba jau 20 metų. Įdėtos didelės pastangos ir nuolatinė plėtra sudaro bendrovei galimybę šiuo metu pasiūlyti plačiausią maršrutų ir po Baltijos šalis, ir po Vakarų bei Rytų Europą tinklą. Savo veiklos laikotarpiu ECOLINES tapo viena stambiausių ir sėkmingiausių bendrovių Latvijoje!

Patikimumas
ECOLINES sėkmės pagrindas – atsakomybės už savo keleivius jausmas. Įmonė didžiuojasi savo preciziškumu, ji veža keleivius ir jų bagažą pagal tarptautinius standartus.

ECOLINES teikia didelę reikšmę savo darbuotojų profesionalumui. Įmonė renkasi tik patyrusius ir gerai patikrintus autobusų vairuotojus, keleiviams garantuoja komfortą ir saugumą bet kokiuose keliuose. ECOLINES prižiūri savo autobusus pagal Europos normas ir nuolat plečia siūlomų maršrutų spektrą.

Šiuolaikiškumas
ECOLINES – pirmasis pervežimų autobusais Baltijos šalyse operatorius, diegiantis savo įmonėje tarptautinių pervežimų multimodalinę sistemą, lengvinančią keliones ir bagažo pristatymą iš vieno paskirties punkto į kitą.

Be to, sukurta speciali keleivių, dažnai pasirenkančių mūsų paslaugas, skatinimo programa. Plačiau su lojalumo programa galima susipažinti čia.

Komfortas
Bendrovės ECOLINES išskirtinis bruožas – nuolatinis rūpinimasis savo klientų patogumu. Įmonė didžiuojasi specialiai parengta kokybės valdymo sistema, kuri suteikia galimybę tenkinti klientų pageidavimus ir vietoje, ir tarptautiniuose reisuose.

Daugumos ECOLINES reisų metu yra galimybė naudotis kokybišku nemokamu interneto ryšiu. Tolimose kelionėse keleivių patogumu rūpinasi specialiai apmokyti palydovai.

Bendrovės kainodaros politika leidžia reguliariai siūlyti klientams bilietus su nuolaidomis. Informaciją apie jas galima sekti ECOLINES tinklalapyje ir socialinių tinklų „Twitter”, „Facebook”, „VKontakte” puslapiuose.

Kokybė
ECOLINES supranta, kad bendrovei pavyko užimti lyderio pozicijas dėl operatyvaus reagavimo į savo keleivių poreikius.

ECOLINES tikslas – pasiūlyti pilną kelionių asortimentą! Remdamasi keleivių pageidavimais įmonė pasiruošusi ne tik pervežti autobusais, bet ir teikti pagalbą forminant vizas, kelionių draudimą, organizuojant turistines keliones, nuomojant autobusus.

Įsiklausymas į klientų pageidavimus padeda ECOLINES pasiekti vis naujų ir naujų viršūnių!