Naujienos Atgal
Kaip pigiai keliauti į Europą?
2021 Sau 25.

Yra kelios specialios schemos, kurios sumažins jūsų kelionės išlaidas keliaujant į kitas Šengeno šalis. Straipsnyje bus pasakyta, kaip pigiai keliauti Europoje.

Apibūdintų schemų esmė yra padėti jums patekti į kitų ES šalių teritoriją su minimaliomis transporto išlaidomis ir organizuoti tolesnį maršrutą.

Pigių avialinijų bilietus rasite mūsų tinklalapyje „Aviaplius.lt“. Paieškos sistema vienu metu ieško daugybės oro linijų, o tai yra labai patogu.

 

Pigių skrydžių bendrovės Europoje

 

Europos pigių skrydžių bendrovės turi neginčijamą lyderį – „Ryanair“. Jei su šia aviakompanija vykstate į Angliją, tuomet iš Londono ar Mančesterio galite skristi į beveik bet kurį Europos tašką, taip pat į Maroką, Egiptą, Turkiją ir Izraelį.

Kita pigių skrydžių bendrovė yra „WizzAir“. Jei pateksite į Budapeštą, iš Vengrijos sostinės galėsite lengvai ir pigiai nuskristi į bet kurią Europos vietą.

 

Į kurią šalį keliauti saugiausia?

 

Kur saugu ir ramu?

Peržiūrėkite saugiausių pasaulio šalių sąrašą:

Jungtinių Tautų Aplinkos ir saugos tyrimų universitetas paskelbė Pasaulio rizikos ataskaitą. Šioje ataskaitoje pateikiamos TOP šalys, kuriose stichinių nelaimių tikimybė yra minimali. Taigi, 2020 m. Saugiausių pasaulio šalių sąrašas:

 1. Kataras
 2. Malta
 3. Saudo Arabija
 4. Barbadosas
 5. Grenada
 6. Islandija
 7. Kiribatis
 8. Bahreinas
 9. JAE
 10. Švedija
 11. Suomija
 12. Norvegija
 13. Egiptas
 14. Singapūras
 15. Izraelis
 16. Seišeliai

 

Kaip išvengti bėdų keliaujant?

Prieš kelionę perskaitykite naujienas: ar padėtis šalyje yra stabili ir ar yra perspėjimų apie artėjančią nelaimę?

Ir dar keletas pastabų:

 1. Venkite sausakimšų vietų.
 2. Būkite budrūs – kišenvagių yra visur.
 3. Lūšnos yra potencialus pavojus.

 

Kaip pigiai keliauti į Europą iš Lietuvos

Iš dviejų Lietuvos miestų – Kauno ir Vilniaus – galite lengvai ir pigiai skristi bet kurioje Europos vietoje naudodamiesi „Ryanair“ paslaugomis, todėl šie skrydžiai yra labai populiarūs tarp keliautojų. Taip pat iš Vilniaus į kitus Europos miestus (yra net tiesioginis skrydis į Tel Avivą) jį gabena kita pigių skrydžių bendrovė – „WizzAir“.

 

Pigūs Europai iš Latvijos

Lygiai taip pat galite patekti ir iš Rygos. Čia vėl atstovaujama „Ryanair“ ir „WizzAir“, kurie už 20–40 eurų nukels į Romą, Milaną, Oslą, Brėmeną ir daugelį kitų Europos miestų. „AirBaltic“ taip pat suteikia labai įdomių galimybių skristi į kitus Europos miestus.

 

Kaip pigiai keliauti?

Sekite kainas mūsų svetainėje „Aviaplius.lt“ ir visada galite sutaupyti savo kelionėje.